Rreth nesh

Jiangsu KingRay përbëra materiale Co, Ltd, është një prodhues i PTFE rripa / Teflon seamless fusing, pëlhurë Teflon Laminator pëlhurë Release / Teflon tekstil me fije qelqi, tekstil me fije qelqi pëlhurë Teflon ngjitës, tekstil me fije qelqi Teflon rrjetë rrip, Teflon furrë LINNER, Teflon mikrovalë rrip tharëse, Teflon rrip ngrohjes nënshkrimin, Teflon separater Release Belt, pëlhurë gome silikoni. Me pajisje të përparuara dhe teknologjive. 

office

Ne kemi kaluar tek ISO9001 dhe Gjermania DQS në të njëjtën tregtinë e brendshme. Që nga themelimi, ne kemi qenë respektimi ndërmarrjeve shpirtrat e "Specializimi, Technicalization, shkallë, njerëzit e parë, dhe Inovacionit."

office block

Ne kemi krijuar marrëdhënie afat-gjatë me disa prodhues të famshme mekanike si në shtëpi dhe jashtë vendit, të tilla si Veit GmbH, Hashima, Oshima, Summit, dhe kompanitë e KDK. Prodhimet tona eksportohen gjerësisht në më shumë se 20 vende dhe rajone, dhe kanë fituar besimin e konsumatorëve dhe lavdërim.

factory

Ne jemi të sigurtë që produktet tona me cilësi të lartë dhe shërbime të shkëlqyera do të tërheqë vlerësimin gjithnjë e më shumë konsumatorëve. Na kontaktoni është hapi i parë për të ndërtuar një marrëdhënie të suksesshme të biznesit me ne. Nëse jeni të interesuar në ndonjë nga produktet tona, ju lutem mos ngurroni të vizitoni faqen tonë ose të na kontaktoni direkt për më shumë informacion. Ne shohim përpara për të bashkëpunuar me ju në të ardhmen e afërt.


WhatsApp Online Chat !