• one
 • two
 • th
 • four
 • banner01
 • banner01

rreth mundësive

Jiangsu KingRay përbëra materiale Co, Ltd, është një prodhues i PTFE rripa / Teflon seamless fusing, pëlhurë Teflon Laminator pëlhurë Release / Teflon tekstil me fije qelqi, tekstil me fije qelqi pëlhurë Teflon ngjitës, tekstil me fije qelqi Teflon rrjetë rrip, Teflon furrë LINNER, Teflon mikrovalë rrip tharëse, Teflon rrip ngrohjes nënshkrimin, Teflon separater Release Belt, pëlhurë gome silikoni. Me pajisje të përparuara dhe teknologjive.

Shiko më shumë
 • teknologji

  teknologji

 • ekip

  ekip

 • histori

  histori

 • cilësi

  cilësi

 • shërbim

  shërbim

Produkte te reja

Produkte te reja

WhatsApp Online Chat !