Контактирајте не

Jiangsu KingRay Композитен материјал копродукции, ООД.

адреса

2 Патот на југ, Taixing

Сити, Jiangsu провинција, Кина

телефон

0086-523-8970 1885

0086-523-8970 1885

0086-15850895828

0086-13961011185

часа

Понеделник-Петок 9ч за да се 6 часот попладне

Сабота 10ч 2 часот попладне за да се

Недела: Затворено

Сакаат да работат со САД?


WhatsApp Online Chat !