за нас

Jiangsu KingRay Композитен материјал копродукции, Ltd е професионална производител на тефлонски / тефлон лесна спојување појаси, тефлон Laminator премиерот ткаенини / тефлон фиберглас ткаенина, тефлон фиберглас ткаенина лепило, тефлон фиберглас мрежа лента, linner тефлон фурна, микробранова тефлон Фен појас, тефлон топлина запечатување лента, тефлон Separater појас на издавање, силиконска гума ткаенина. Со напредна опрема и технологии. 

office

Ние го положиле ISO9001 и Германија DQS за проверка на домашниот истите трговија. Од основањето, ние сме биле одговара на претпријатието духовите на "Област, Technicalization, скала, луѓето прво, и иновации".

office block

Имаме воспоставено долгорочни односи со некои познати механички производители и дома и во странство, како што Веит GmbH, Hashima, Oshima, Самит, а KDK компании. Нашите производи се извезуваат во повеќе од 20 земји и региони, и имаат освоено довербата и пофалби на клиентите.

factory

Ние сме сигурни дека нашите производи со висок квалитет и одлична услуга ќе ги привлече благодарност се повеќе и повеќе клиенти. Да ни се јавите е првиот чекор да се изгради успешен бизнис односите со нас. Ако сте заинтересирани за некој од нашите производи, Ве молиме слободно да ја посетите нашата веб страница или да не контактирате директно за повеќе информации. Ние со нетрпение очекуваме да соработуваме со вас во блиска иднина.


WhatsApp Online Chat !