• one
 • two
 • th
 • four
 • banner01
 • banner01

за можностите

Jiangsu KingRay Композитен материјал копродукции, Ltd е професионална производител на тефлонски / тефлон лесна спојување појаси, тефлон Laminator премиерот ткаенини / тефлон фиберглас ткаенина, тефлон фиберглас ткаенина лепило, тефлон фиберглас мрежа лента, linner тефлон фурна, микробранова тефлон Фен појас, тефлон топлина запечатување лента, тефлон Separater појас на издавање, силиконска гума ткаенина. Со напредна опрема и технологии.

Гледај Повеќе
 • технологија

  технологија

 • тим

  тим

 • историја

  историја

 • Квалитет

  Квалитет

 • Сервис

  Сервис

нови производи

нови производи

WhatsApp Online Chat !